Активності у проєкті

В "Контакт2U" ми пропонуємо широкий спектр активностей для учасників нашої спільноти. Наша команда дбає про те, щоб кожен міг знайти заняття до душі та отримати задоволення від участі у проєкті. Разом ми можемо створити сильну спільноту і допомогти один одному в реалізації своїх цілей та мрій.

 • Illustration

  Зустріч-нетворкінг
  Коло знайомств

  Ми створили: Івент для переселенців і жителів міста. Цікаві лекції та майстер-класи Арт-практики Плейбек-театрЗавдяки цим зустрічам ми прагнемо відновити соціальний капітал переселенців та допомогти їм адаптуватися на новому місці за допомогою творчих методів та неформального спілкування.

 • Illustration

  Воркшопи
  Кар’єрне консультування

   Ефективне планування професійної кар’єри. Стратегії переговорів. Раціональний вплив професійних якостей на трудову діяльність.
  Мета зустрічей — допомогти переселенцям в пошуку нової роботи на новому місці та сприяти набуванню практичних навичок для покращення свого професійного розвитку.

 • Illustration

  Зустрічі
  Творчість об’єднує

  На зустрічах ми створюємо коло спілкування, в якому знаходимо сили та насичуємося позитивною енергією завдяки різним інструментам та технікам.Тут вас чекають:  Арт-практики  Барабанне та співоче коло Плейбек-театр
  Мета зустрічей — психологічна підтримка переселенців, відновлення емоційного стану шляхом творчих методів.

 • Illustration

  Заняття з відновлення фізичного здоров’я

  На заняттях ми не тільки танцюємо під запальну музику, а також пізнаємо можливості свого тіла, займаємося танцювально-руховою терапією.Тут вас чекають:  Бачата, сальса, реггетон  Зумба  Йога  Стретчинг
  Мета зустрічей — допомогти відновити фізичну активність, зняти тілесне напруження та стрес.

 • Illustration

  Групи психологічної підтримки

  Пошук своїх емоцій, потреб, які були заблоковані. Об’єднання з іншими людьми, які опинилися в подібній ситуації, щоб знайти підтримку один в одному. Техніки боротьби зі своїми психологічними травмами. Покращення психічного здоров’я.
  Мета зустрічей — психологічна допомога переселенцям.

 • Illustration

  Воркшопи для Жінок-ВПО з дітьми (4-10 років)

  Техніки опанування стресу, тривоги, наслідків емоційної травми.
  Налагодження екологічних стосунків батьків із дітьми.
  Арт-техніки для батьків і дітей.
  Мета зустрічей — залучити учасників до творчої взаємодії, щоб покращити психоемоційний стан та відновити активне соціальне життя.