Організація заснована в 2015 році в м.Дніпрі

Організація заснована в 2015 році в м.Дніпрі

ІСТОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Громадська організація "Сила майбутнього" зареєстрована в травні 2015 року в м. Дніпро внутрішньо переміщеними особами з Луганська та Донецька з метою захищати та сприяти реалізації прав ВПО та їхньої активної інтеграції до громади Дніпропетровщини.

Heading photo

2014 рік

З чого все починалося?

До офіційної реєстрації ми починали свою діяльність як ініціативна група небайдужих та проактивних людей, які прагнули розвитку громади, ініціювали різноманітні активності та залучали до співтворення всіх бажаючих. Однією з перших ініціатив було висаджування дерев в м. Дніпро. В жовтні 2014 року нові дерева з’явились на території школи №143, а в квітні 2015 року — в парку Свободи.

Heading photo

2014 рік


В листопаді 2014 року наші активісти провели мітинг в Дніпрі проти незаконних виборів на Донбасі. В січні 2015–2016 років ми ініціювали акцію "Стрічка єдності" під гаслом: "Зв’яжемо стрічку єдності від Донбасу до Галичини".

Heading photo

2015–2016 рік


В травні 2015–2016 років за нашої ініціативи в Дніпрі прошов всеукраїнський флешмоб "День вишиванки" та був організований святковий концерт на центральній площі міста.

Період активностей інтеграції ВПО у місцеві громади

З 2015 по 2017 роки нашій команді вдалося реалізувати більше 10 проєктів, спрямованих на допомогу та підтримку ВПО: захист їхніх прав, активізацію суспільного життя, проведення соціокультурної діяльності.

Протягом цих двох років ми здобули колосальний досвід, адже під час реалізації проєктів нам довелось спробувати себе в різноманітних сферах та напрямках.

За цей період ми:
● проводили екскурсії по Дніпропетровській області в рамках проєкту "Етнодайвінг", 2015 р. 
● навчали майстрів хендмейду фінансової грамотності і маркетингу в рамках проєкту "Стартап в хендмейді", 2015 р.
● проводили інтерактивні фестивалі спільно з ГО "Етнодрайв" в рамках проєкту "Сяйво. Коло Сердця", 2015 р.
● виступали у Верховній Раді України на парламентських слуханнях та проводили флешмоб "Нам потрібен дім" в рамках проєкту "Центр активного Громадянина", 2016 р.
● працювали над розвитком організації, проводили стратегічну сесію для активістів ГО "Сила Майбутнього", створювали соціальну рекламу, 2016 р.
● співпрацювали з владою, брали участь у Всеукраїнському форумі за підтримки міської влади м. Дніпра та у кластерах з питань прав ВПО за підтримки УВКБ ООН, УПСЗН, ПФ, МНС, Дніпровської ОДА, 2015–2016 рр.
● брали участь в проєктах Ради Європи.
● обмінювались досвідом з іншими організаціями в рамках програми Національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та фонду NED, 2016–2017 рр.
● облаштовували місце для громадської приймальні "Pro-active Hub" в рамках проєкту "Швидкісне реагування на проблеми ВПО" за фінансування УВКБ ООН, 2017 р.
● проводили тренінги, навчали дієво взаємодіяти та співпрацювати на благо громади міста в рамках проєкту «Реалізація проектів у соціокультурній сфері як засіб активізації громади», 2017 р
● консультували та мотивували підприємців та самозайнятих осіб в рамках проєкту "Pro-active Hub": бізнес & мотивація", 2017 р.
● створили центр спілкування, підтримки підприємництва через самоорганізацію, розвиток людини та бізнесу, і створення робочих місць в рамках проєкту "Pro-active Нub", 2017 р.
● активізували культурне життя малих містечок України в рамках проєкту "CITY-FEST", 2017 р.

Heading photo

2018 рік

Нішування в сферу миротворчої освіти

В 2018 році наша організація розпочала освітній проєкт "Митці згоди", який спрямований на створення мирного середовища в закладах освіти. Ми поставили за мету популяризувати мирне виховання та навчити якомога більше вчителів, соціальних працівників, психологів та учнів вирішувати конфлікти ненасильницьким способом за допомогою діалогу та творчих методів трансформації конфліктів.

Heading photo

2018 рік


В рамках проєкту "Митці згоди" ми розробили унікальний метод створення мирних середовищ та спільнот, об’єднавши творчі та психологічні підходи. Метод був апробований під час науково-педагогічного проєкту регіонального рівня на Дніпропетровщині у співробітництві з науковцями ДАНО. За результатами ми випустили науково-практичний посібник "Творчі методи трансформації конфліктів. Крила, що несуть мир".

Heading photo

2020 рік

Адаптація до роботи під час пандемії COVID-19

В 2020 році, коли світом ширилась пандемія коронавірусу, ми не припинили своєї діяльності, а навпаки адаптували роботу до онлайн формату. Адже під час карантину актуальність вирішення конфліктів нікуди не зникла, крім того актуальною стала проблема підтримки фізичного і психічного здоров'я як учнів, так і вчителів. Нам вдалося знайти можливості та техніки підтримувати спільноту освітян через ZOOM-зустрічі.

Heading photo

2022 рік

Діяльність під час повномасштабного вторгнення / воєнних дій

Після 24 лютого 2022 року, коли відбулось повномасштабне вторгнення в Україну, ми трансформували проєкт "Митці згоди", адже війна корінним чином вплинула не лише на освітній процес. Ми побачили, що можемо застосувати свій чотирирічний досвід та всі психологічні і педагогічні знання, щоб допомогти подолати кризу під час війни не лише освітянам, а й переселенцям та волонтерам.

Heading photo

2022 рік


В травні 2022 року наша команда ініціювала окремий проєкт для підтримки переселенців, що приїхали до м. Дніпра внаслідок війни — "Contact2U". В рамках проєкту ми надаємо психологічну допомогу ВПО, інформаційну допомогу для ВПО у Дніпропетровській області та соціокультурну підтримку.

Сьогодні ГО "Сила майбутнього" це

3 спільноти, які активно діють та підтримують один одного навіть під час повномасштабної війни
● Освітяни з проєкту “Митці згоди” — 300+ учасників ● Всеукраїнська спільнота плейбек-театрів з діючими осередками в Дніпрі, Києві, Ужгороді, Харкові, Одесі — 100+ учасників● Спільнота переселенців "Contact2U" в Дніпрі — 400+ учасників.

Illustration

У нас чудові новини!

 ГО “Сила майбутнього” відкриває своє ПЕРШЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В МИКОЛАЄВІ!

Наші плани на майбутнє

● Масштабувати проєкт "Contact2U" ● Масштабувати проєкт "Митці згоди" на всю Україну● Розпочати окремий проєкт для волонтерів● Збільшити підтримку людей похилого віку ● Налагодити роботу з ветеранами та сім'ями військових

НАША КОМАНДА

ГО "Сила майбутнього" має злагоджену команду з 10 досвідчених, ефективних та креативних менеджерів, які об'єднали навколо себе більше 1000 активістів, волонтерів, митців з різних куточків України.

Illustration

Ганна Токар

Голова Ради ГО "Сила Майбутнього", менеджерка різноманітних проєктів, голова спільноти "Вік натхнення"

Illustration

Світлана Лук'янченко

Засновниця ГО "Сила майбутнього", виконавчий директор ГО "Сила Майбутнього", менеджерка культурно-освітніх проєктів, співорганізатор етнокультурного фестивалю "Сяйво", співзасновниця та менеджер проєкту "Митці згоди"

Illustration

Роман Кандибур

Директор з розвитку ГО "Сила Майбутнього", перформер, тренер проекту "Митці Згоди" , співзасновник руху "Етнодрайв", антрополог, голова правління Української Школи Плейбек-театру, співавтор гуманітарного проєкту для переселенців "Contact2U"

Illustration

Тетяна Подопригора

Психолог, плейбек-акторка, співорганізатор проєкту для переселенців "Contact2U"

Illustration

Ніна Горбунова

Психолог, гештальт-терапевт, сімейний терапевт, спеціаліст по роботі з кризовими станами, психолог проєкту "Contact2U"

Illustration

Марина Журавська

Координаторка проєкту "Contact2U", ведуча плейбек-студії для ВПО, плейбек-перформерка

Illustration

Алевтина Ковтун

Плейбек-акторка, художниця, арт-практик, адміністратор проєкту для переселенців "Contact2U"

Illustration

Наталія Мутик

Фінансова менеджерка проєктів

Illustration

Дар'я Зятікова

 Асистент керівника ГО “Сила майбутнього”, координаторка проєкту “Митці згоди”

Illustration

Маргарита Корж

керівниця напрямку роботи з людьми похилого віку,
співзасновниця громадського об’єднання « Age of inspiration. Вік натхнення»
Менеджерка освітньо-культурних проектів для людей третього віку (люди у віці 55+)
Модераторка груп підтримки за методом ІТС
Засновниця студії форум театру «Коло рівних»
Джокерка театру змін
Керівниці і викладачка школи «Інтернет маркетинг для дорослих»

Illustration

Ольга Сердюк

Тренерка проєкту “Митці Згоди”

Illustration

Світлана Дмітрієва

Психолог, тренерка проєкту “Митці згоди, співкерівниця напрямку роботи с батьками та дітьми

Illustration

Оксана Дон

 тренерка проєкту “Контакт2U”, співкерівниця напрямку роботи з батьками та дітьми

Illustration

Олена Бобир 

членкіня Ради з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА, спеціаліст зв'язків з громадськістю 

Illustration

Наталя Нечунаєва

тренерка проєкту “Контакт2U”

Illustration

Ольга Корсунська

Волонтерка організації

НАШІ ПАРТНЕРИ

ЗМІ ПРО НАШІ ПРОЄКТИ

Про новий формат створення підтримуючої спільноти “Контакт2U” в Дніпрі

Інтерв’ю Марини Журавської та Романа Кандибура 

1 квітня 2023 року

Спільнота переселенців та дніпрян проводить безкоштовні нетворкінгові зустрічі — докладніше про проект “Контакт2U”

Інтерв’ю телеканалу “Відкритий” Марини Журавської, Романа Кандибура та Мілени Кирилової

14 квітня 2023 року

РІЧНІ ЗВІТИ

Політики, що діють в організації