ПЕРШЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В МИКОЛАЄВІ!

З 2022 року наші друзі - ініціативна група на чолі з Волошиним Дмитром та Волошиною Оленою створили Арт-простір в м. Миколаєві та успішно реалізовують там програму “Від серця до серця”. За цей час реалізовано більше 50 заходів арт-терапевтичної та творчої направленості, втілено два виграних гранти, один направили на проведення серії безкоштовних підтримуючих заходів для містян, що проходили протягом року, другий - на облаштування арт-простору для подальшого проведення подібної діяльності. 
Наразі вони мають намір реалізовувати більш розширену програму психосоціальної підтримки та покращення благополуччя для вразливих верст населення міста Миколаєва.

Illustration

ГО “Сила майбутнього” з 2021 року співпрацює з ініціативною групою з Миколаєва і в квітні 2024 року ми закріпили цю співпрацю в Меморандумі та раді оголосити про створення регіонального представництва нашої організації на базі Арт-простору “Від серця до серця”.

Більш детально про діяльність Арт-простору “Від серця до серця”.
Напрямки роботи:
Організація та проведення майстер-класів творчої та арт-терапевтичної направленості для містян;
Малювання муралів, задля популяризація міста та проведення просвітницької діяльністі, залучення до малювання творчої молоді та підлітків, з метою їх соціалізації.
Розвиток Плейбек-комьюніті в м. Миколаєві (вид соціального мистецтва). 

Illustration

Склад команди: Арт-терапевти, психологи, художники та майстри з м. Миколаїв та з інших міст України, співпраця з експертами з різних галузей (кераміка, хендмейд, живопис тощо). 
Основний посил наших арт-терапевтичних та творчих майстер-класів спрямований на посттравматичне зцілення, роботу з ментальним здоров’ям бенефіціарів, соціальну взаємодію в групах, створення підтримуючих комьюніті.
Цільові аудиторії:● підлітки,● молодь,● люди поважного віку, ● матері та сім'ї військових,● внутрішньо-переміщені особи,● волонтери,● інші жителі міста.

Illustration

Загальна мета активностей:
• Соціально-психологічна підтримка
• Зцілення-відновлення громад
•Вихід зі стресових станів
•Посттравматичне зцілення
•Повернення радості життя
•Розвиток творчих навичок
•Розкриття нових потенціалів
•Формування здорових спільнот
•Створення краси
•Популяризація культури міста.

Illustration

Активності:
- арт-терапевтичні майстер-класи;
- творчі майстерні;
- навчання малюванню муралів;
- репетиції Плейбек-театру;
- перформативні театрально-імпровізаційні зустрічі;
- трансформаційні ігри;
- терапевтичний кінозал;
- ярмарки, фестивалі;
- музичні зустрічі;
- тілесно-рухові тренінги;
- коворкінг тощо.

Illustration

Сторінки ініціативи: