Організація заснована в 2015 році в м.Дніпрі

Організація заснована в 2015 році в м.Дніпрі

НАШІ РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЄКТИ до 2018 року

осінь 2015 р

"Етнодайвінг"

Проєкт реалізовано за підтримки Єврокомісії та ГО "Тамариск".

В рамках проєкту проводились навчально-інтеграційні екскурсії по Дніпропетровській області з метою занурити людей у етнічний простір Дніпропетровщини і дати їм можливість відчути етнічну ідентичність.

5

місць

10

екскурсій

200

учасників

осінь 2015 р

"Стартапи в хендмейді"

Проєкт реалізовано за підтримки Данської Ради у справах біженців та УВКБ ООН.

Мета проєкту — підвищити економічну спроможність та сприяти зайнятості населення.

Результатом стали 10 проведених семінарів в Дніпрі, Павлограді, Нікополі та Києві, присвячених навчанню хендмейд майстрів фінансової грамотності та секретам маркетингу. Зокрема навчили представників хендмейд бізнесу продавати свої вироби на інтернет-платформі etsy.com. Більше 200 осіб отримали можливість вести свій бізнес більш ефективно. Дехто з майстрів зробив великий крок у створенні власного бренду, що значно підвищило їхню конкурентоспроможність.

4

міста

10

семінарів

200+

учасників

серпень–листопад 2015 р.

"Сяйво. Коло Серця"

Проєкт реалізовано спільно з ГО "Етнодрайв" за підтримки USAID: грант KYV045

Мета проєкту — підтримати громади Дніпропетровської області, активізувати громадське життя шляхом проведення інтерактивних фестивалів.

Разом із командою фестивалю ми відвідали 15 міст і сіл Дніпропетровської області, зокрема Павлоград, Кривий Ріг, Новомосковськ, Першотрав'янськ, Кам'янське, Тернівка, Верхньодніпровськ та інші. На кожній локації, де відбувався фестиваль, ми проводили інтерактивне барабанне коло (світова методика об'єднання людей у команди), хендмейд майстер-класи та виставу плейбек-театру, який став своєрідним майданчиком для щирого спілкування та співчуття один до одного серед звичайних людей.

15

міста

15

фестивалів

5000

учасників

лютий–червень 2016 р.

"Центр активного громадянина"

Проєкт реалізовано за підтримки USAID: грант KYV101

Мета проєкту — допомогти людям стати активними громадянами та творцями своєї долі.

Протягом проєкту ми провели багато різноманітних тренінгів та заходів, спрямованих на досягнення поставленої мети. Учасники пройшли юридичну і психологічну підготовку та стали більш впевненими в своїх силах, навчились долати свої страхи.
Проект великою мірою сприяв також і розвиткові та посиленню спроможності організації. Ми провели стратегічну сесію, яка допомогла структурувати роботу організації та надати їй нового сенсу. Крім того, ми визначились з місією організації та чітко прописали цілі. Наша робота стала більш структурованою та систематичною.

20

заходів

550

активних громадян

серпень 2016–грудень 2017 р.

Програма Національних обмінів

За фінансової підтримки Європейського Союзу та фонду NED.

Мета проєкту — обмінятися досвідом, активізувати громадян для вирішення суспільних проблем, поширювати діяльності організації через соціальну рекламу та адвокаційну кампанію "Маю Право Обирати".

В рамках програми активісти ГО "Сила майбутнього" провели інтеграційні заходи у Вінниці, Бердянську, Дрогобичі, Івано-Франківську, Рівному, Ужгороді, Луцьку, Дніпрі та Києві. В результаті ми набули спроможність проводити мотиваційні та навчальні тренінги.

Illustration

5

місяців

9

міст

10

проектів

300

учасників

грудень 2016–січень 2017 р.

"Швидкісне реагування на проблеми ВПО"

Проєкт реалізовано за фінансування УВКБ ООН.

Мета проєкту — відкрити громадську приймальню, яка б стала простором для розвитку активності громади міста, стимулювання та розвитку підприємництва, самозайнятості, створення робочих місць, сплати податків у місцевий бюджет.

В рамках цього проєкту ми звернулись до Дніпропетровської обласної ради з проханням виділити приміщення під наш запит. За рішенням сесії обласної ради ми отримали приміщення, після чого провели в ньому ремонт та розмістили громадську приймальню "Pro-active Hub" за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52.

1

Облаштовано громадську приймальню

лютий–червень 2017 р.

"Реалізація проектів у соціокультурній сфері як засіб активізації громади"

Мета проєкту - активізувати життя громад, мотивувати громадян покращувати життя в громадах.

Проєкт охопив громади трьох міст — Дніпро, Новомосковськ та Ужгород. В кожному з міст наші активісти:● Провели тренінг «Успішна реалізація проектів у соціокультурній сфері», де навчали дієвим шляхам взаємодії та співпраці на благо громади міста.● Сприяли інтеграції ВПО в життя місцевої громади. ● Популяризували свято «День вишиванки» як загальнонаціональне свято, що зближує усіх українців та значно підвищує їхній позитивний імідж. Це свято є гарним прикладом позитивного інтеграційного заходу, що не тільки сприяє формуванню патріотизму серед його учасників, але й допомагає людям усвідомити свою активну роль у житті громад. Адже підготовка до свята йде за принципом співтворення – коли всі люди є активними учасниками свята та всіляко долучаються із своїми ініціативами.

Результатом проєкту стало підвищення активності в громадах Дніпра, Новомосковська та Ужгорода: створення нових ініціатив, спрямованих на покращення життя в громадах, утворення нових громадських об’єднань в містах, в яких вони були відсутні. Активність громадян помітно збільшилась, а разом з нею і відкритість до демократичних змін в суспільстві.

3

міста

10

заходів

500+

учасників

Illustration

квітень–вересень 2017 р.

"Pro-active Hub": бізнес & мотивація"

Фінансування від проєкту Ради Європи.

Мета проєкту - сприяти інтеграції ВПО насамперед у економічне та суспільне життя Дніпропетровщини через спонукання до дії, здатність людини діяльно задовольняти свої потреби та залучення до малого та середнього бізнесу.

Проект передбачав консультаційний компонент для підприємців та самозайнятих осіб і мотиваційну складову. В результаті ми провели:● три семінари "Підприємець та закон»" де розглянули актуальні проблеми, з якими стикаються фізичні особи-підприємці з числа ВПО.● три мотивуючих тренінги, на яких найкращі тренери-мотиватори з Києва надали стимул для початку діяльності та навчили користуватися своїми ресурсами для досягнення цілей.

6

навчальних семінарів для ВПО

1

брошура

200

учасників

вересень–грудень 2017 р.

"Pro-active Нub" — центр спілкування, підтримки підприємництва через самоорганізацію, розвиток людини та бізнесу, і створення робочих місць.

Проєкт отримали через участь у конкурсі проєктів від Міської ради.

Мета проєкту - вдосконалення механізмів співпраці з органами місцевого самоврядування.

Завдання проекту:● Підтримати центр, який надасть можливість для спілкування та підтримки розвитку підприємництва ВПО Дніпра та місцевих жителів.● Проводити заходи, що спрямовані на інтеграцію ВПО в місцеву громаду.● Залучити до співпраці громадян та органи місцевого самоврядування для надання підтримки підприємцям з числа ВПО Дніпра та розвитку малого та мікробізнесу.● Забезпечити систематичну допомогу та підтримку ВПО в Дніпрі.

15

заходів

200+

учасників

2017 р.

"CITY-FEST"

Фінансування від проєкту Ради Європи.

Мета проєкту - активізація культурного життя малих містечок України, розвиток громад.

Інтерактивні фестивалі пройшли у містах Бурштин (Івано-Франківська обл), Зеленодольськ, Павлоград, Тернівка, Першотрав'янськ. У програмі фестивалів, окрім концерту, були також барабанне коло, вистави плейбек-театру, інтерактивні майстер-класи.

5

міст

5

фестивалів

1000+

учасників

жовтень 2018 р. - до сьогодні

"Митці згоди" — навчальний проєкт вирішення конфліктів творчими методами

Проєкт реалізується спільно з ГО "Рух "Етнодрайв" за підтримки Громадянської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством економіки та співробітництва і розвитку Німеччини (GIZ).

Проект безпосередньо спрямований на підтримку активістів громадянського суспільства, які працюють з молоддю: викладачів, психологів, соціальних працівників, громадських діячів. А також на навчання їх актуальним методам медіації і діалогу та підтримку їхніх проєктів, що стосуються досягнення миру та об'єднання громадян.
Мета проєкту:● Розробити різноманітні підходи до миротворчого виховання в школі та поза її межами, які допомагають подолати поляризацію в суспільстві та розвивати культуру діалогу. ● Надати необхідні інструменти та знання педагогам, соціальним працівникам та психологам для розуміння, використання та просування методів мирного виховання, діалогу та ненасильницького вирішення конфліктів у школі та за її межами.● Впровадити нові процеси діалогу, які допомагають дорослим навчитися справлятися з різнорідністю у суспільстві, долати поляризацію та вирішувати проблеми на місцевому рівні шляхом ненасильницького вирішення конфліктів.

Завдання проекту:● Підтримати центр, який надасть можливість для спілкування та підтримки розвитку підприємництва ВПО Дніпра та місцевих жителів.● Проводити заходи, що спрямовані на інтеграцію ВПО в місцеву громаду.● Залучити до співпраці громадян та органи місцевого самоврядування для надання підтримки підприємцям з числа ВПО Дніпра та розвитку малого та мікробізнесу.● Забезпечити систематичну допомогу та підтримку ВПО в Дніпрі.

Результатами проєкту щороку стають:● Навчання нових спеціалістів методам мирного виховання за трьома напрямками (плейбек-театр, барабанне коло та арт-техніки).● Створення нових проектів та підвищення якості діяльності цільової аудиторії в напрямку миротворчості.● Зростання спільноти миротворців серед психологів, викладачів, соціальних працівників, громадських активістів, які працюють з молоддю.

Щоосені ми проводимо форум проєкту "Митці згоди", на якому всі студенти мають можливість презентувати власні проєкти та зробити висновки роботи за рік. Після кожного форуму ми розробляємо та друкуємо посібник з кращими проєктами, досвідом та практиками ненасильницького спілкування в навчальних закладах та поза їхніми межами.

5

років роботи

300

навчених спеціалістів

250

миротворчих проєктів

Illustration

травень 2022 р. — до сьогодні

“Contact2U”

Мета проєкту - допомогти відновити соціальний капітал та зберегти неперервність життя ВПО та дніпрян

В рамках проєкту ми надаємо психологічну допомогу ВПО, інформаційну допомогу для ВПО у Дніпропетровській області та соціо-культурну підтримку, яка полягає у проведенні різноманітних заходів з метою відновлення життя переселенців на новому місці. Серед заходів зокрема нетворкінги, воркшопи спецалістів із кар’єрного консультування, заняття з відновлення фізичної активності тощо. Завдяки креативним технікам, ми створюємо взаємообмін, підтримку, відновлення психічного здоров'я та інтеграцію вимушено переміщених людей у новому для них місті. Цим самим допомагаємо розширити коло спілкування та знайти нових друзів. 

1

рік роботи

500+

учасників спільноти