творчі методи трансформації конфліктів

митці згоди

Проєкт спрямований на навчання педагогів, соціальних працівників та психологів методам мирного виховання, діалогу та ненасильницького вирішення конфліктів у закладах освіти різних рівнів та за їх межами.

творчі методитрансформації конфліктів

митцізгоди

Проєкт спрямований на навчання педагогів, соціальних працівників та психологів методам мирного виховання, діалогу та ненасильницького вирішення конфліктів у закладах освіти різних рівнів та за їх межами.

ПРО ПРОЄКТ

Творчі методи:

- плейбек-театр,- барабанне коло,- арт-техніки.

База проєкту

- теорія трансформації конфліктів Йохана Галтунга,- метод ненасильницького спілкування Марала Розенберга- теорія Наративної Ретикуляції Джонатана Фокса

Наші цінності:

- усвідомленість,- здатність діяти ненасильницьким шляхом,- гуманізм.

Окрім обраного спеціалізованого напрямку (плейбек-театр, барабанне коло, арт-техніки), всі учасники оволодівають методами пошуку згоди через організацію колективного розв’язання проблем та діалог.

ІСТОРІЯ ПРОЄКТУ

Свою діяльність проєкт "Митці згоди" розпочав у 2018 році. За цей час було багато годин навчання та спілкування, більше 300 вчителів та психологів пройшли навчальний курс "Митці згоди" за 5 років. Ми плідно працюємо із колективами багатьох шкіл міста Дніпра, впроваджуємо творчі методи вирішення конфліктів та елементи ненасильницької комунікації. Звичайно, це не просто навчання, наш проєкт залишає спогади та враження у серцях учасників. І вони щиро діляться ними на сторінках соціальних мереж.

Illustration

Чим займаються Митці Згоди?

    супроводжують освітян
    займаються профілактикою шкільної атмосфери
    дізнаються історії кожного викладача
    у співтворчості трансформують позитивне, мирне ставлення до самих себе та інших.

Один із напрямів роботи з атмосферою в школі - профілактика булінгу.
Що таке булінг та чому так часто про нього згадують?
Булінг- це агресивна і надто неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.