Illustration

Спільнота«Соntact2U»

Наша головна мета – допомогти відновити соціальний капітал та зберегти неперервність життя учасників нашої спільноти. 
Завдяки креативним технікам, ми створюємо взаємообмін, підтримку, відновлення психічного здоров'я та інтеграцію вимушено переміщених людей у новому для них місті.

Про проєкт:

Illustration

Проєкт "Контакт2U" спрямований на покращення становища внутрішньо переміщених осіб за місцем їхнього безпосереднього перебування.
Вже більше року ми створюємо спільноту підтримки та розвитку, використовуючи креативні методи.
Наш проєкт дозволяє переселенцям стати частиною громади Дніпра.

Illustration

В рамках проєкту проводяться заходи з нетворкінгу та додаткові воркшопи.

icon

Зустрічі з профільними спеціалістами, що допомагають людям знайти нове коло спілкування, нові зв’язки

icon

Творчі заняття, завдяки яким учасники мають змогу об’єднатися навколо мистецтва, створити дружню атмосферу підтримки

icon

Фізичні активності для зняття тілесного напруження, стресу та заряду позитивною енергією

Illustration

Ця спільна діяльність сприяє інтеграції та соціалізації ВПО у громаді, що в свою чергу відновлює звичні сфери життя.

Особливості проєкту:

В наш час соціальний капітал є дуже важливою частиною підтримки та процвітання людей. Тому ми створили зустрічі, де люди можуть познайомитися один з одним в творчій і неформальній атмосфері та стати частиною прекрасної спільноти. Приходьте та приєднуйтесь до нас!

ЩО ТАКЕ СОЦІАЛЬНИЙ КАПІТАЛ?

Соціальний капітал — це наші зв'язки з іншими людьми. Завдяки цим зв'язкам, які базуються на принципах довіри та взаємообміну, ми отримуємо підтримку, інформацію, послуги. В часи кризи та невизначеності соціальний капітал допомагає встояти.

ЯК МИ СТВОРЮЄМО СОЦІАЛЬНИЙ КАПІТАЛ?

В мирному повсякденному житті ми створюємо наш соціальний капітал природним способом. Це наші шкільні друзі, товариші з університету, колеги по роботі, клієнти, люди та спільноти за хоббі та вподобаннями.

ЯК ТА НАВІЩО ВІДНОВЛЮВАТИ СОЦІАЛЬНИЙ КАПІТАЛ?

Під час війни ми втратили багато важливих зв'язків, які робили нас сильнішими. Тож зараз відновлення соціального капіталу так само актуально, як і пошук даху над головою, їжі чи роботи. Зв'язки та нові контакти допомагають переселенцям знайти житло, евакуюватися, отримати підтримку, знайти роботу, послуги, однодумців.

Про нетворкінг

Нетворкінг — це спосіб спілкування та обміну інформацією в неформальній обстановці. 
Особисті зв'язки допомагають вирішувати безліч проблемних питань. Наприклад, знайти роботу своєї мрії, інвестора, лікаря, партнера, репетитора, укласти корисну угоду, вирішити бюрократичні питання, купити щось зі знижкою. І цей список може бути нескінченно довгим. Багато людей опинилися далеко від дому та звичного оточення. Тому ми проводимо заходи, де за допомогою неформального спілкування за чаєм та кавою, учасники нашої спільноти мають можливість відновити свій соціальний капітал і адаптуватися на новому місці.

Illustration

Плейбек-театр

Поєднує стародавні традиції театрального мистецтва та сучасне мистецтво з його тілесністю та новизною, про яку мало хто знає. Цей вид мистецтва представлений по всьому світу. Народився він в Америці у 70-х роках ХХ сторіччя і зараз розвивається у 83 країнах світу.
Це сучасний соціальний інтерактивний театр, в якому глядачі мають безпосередній вплив на процес вистави. Під час плейбек-перформансу глядачі розповідають історії про себе, а команда акторів одразу ж відіграє щойно почуту історію на сцені, надаючи їй естетичної форми.
З одного боку плейбек-театр — це імпровізація, з іншого — це обов'язкове дотримання суті історії оповідача. Актори попередньо не репетирують виставу, а просто відчувають один одного та оповідача. В цьому їм допомагають кондактор (ведучий) та музикант.
У дійстві плейбек-театру є ведучий (кондактор), що організовує і супроводжує весь процес. Таким чином у ході плейбек-перформансу глядачі залучаються до діалогу з акторами та іншими глядачами.

  • Чому плейбек-театр невід’ємна частина нашого проєкту?

    Плейбек-театр дозволяє оповідачу розділити свою історію із залом та розширити кругозір, подивитися на себе під іншим кутом, дати своїм почуттям місце. Під час перформансу створюється атмосфера довіри та безпеки, щоб усі учасники відчули свою приналежність до процесу, до спільноти та могли отримати від цього ресурс.
    Також плейбек-театр містить у собі виражені думки та почуття, що підвищує рівень психологічного стану.Завдяки цьому процесу в нашому проєкті формуються довірчі відносини, що є важливим чинником регулювання зростання добробуту.