СПІЛЬНОТА

Загальна мета

Загальна мета нашої спільноти на даному етапі - підтримати один одного у цей складний час та по можливості підтримати вчителів та учнів, що знаходяться поруч з нами.
Звичайно, зараз важливо закрити життєві потреби — безпека, їжа, прихисток над головою.
Але водночас важлива і психологічна підтримка в кризових ситуаціях, в яких ми знаходимося.

Наша спільнота в соціальних мережах нараховує близько 2 тисяч підписників

Illustration

Фруктова педагогіка

"Митці Згоди" — це не просто навчальний проєкт, це велика спільнота, яка протягом усього часу збиралась разом на живих зустрічах, використовуючи різні техніки та методи відновлення: плейбек-театр, барабанні кола, арт-терапію, різні майстер-класи, воркшопи. На цих зустрічах всі митці могли спілкуватись, підтримувати один одного, обмінюватись досвідом та відчути підтримку.
З початком повномасштабного вторгнення в Україну наш проєкт і надалі продовжує свою роботу. Ми активно працюємо з колективами освітян, яким важко знаходити ресурс, мотивацію та натхнення до роботи.
Ми створили фруктово-педагогічні заходи, мета яких надати підтримку, ресурс та мотивацію всім освітянам. Техніки та методи швидкого відновлення, практики роботи з дітьми та батьками, які відчувають гострий стрес, панічні атаки та тривожність. Ми живі, ми продовжуємо свою діяльність — це важливий меседж для розвитку, натхнення та надії.
Головним фактором освітньої діяльності на сьогодні є психоемоційний стан дітей. Тому в нашому проєкті ми багато уваги приділяємо цьому. Наші тренери дають багато різних технік, методик для швидкої стабілізації психічного стану всіх учасників освітнього процесу. Це техніки для зняття стресу — дихальні, тілесні, арт-техніки. А також мотиваційно-ресурсні техніки для підтримання внутрішнього балансу. На нашій сторінці у фб можна познайомитись з техніками та взяти їх собі у роботу.