план роботи в рамках науково-педагогічного експерименту по темі : “Педагогіка партнерства” на 2024 рік та навчання на просунутому курсі для тренерів “Митці згоди”.

Мета курсу - навчити учасників навчального курсу “Просунутий курс для тренерів “Митці згоди” бути тренерами для інших освітян щодо роботи в освітянських колективах з профілактики конфліктів, створення мирного освітнього середовища та позитивної партнерської атмосфери в школах, надати учасникам дієві практики самопідтримки для педагогів.

Illustration

Активності в рамках проєкту:

1. Набір учасників просунутого курсу - 2.01. - 18.01. 2024 - заповнення анкет, співбесіди з учасниками. Умови - податися на цей навчальний курс можуть тільки ті освітяни, які вже проходили навчання в рамках проєкту “Митці згоди” в будь-якому навчальному році та працюють в будь-якому освітньому закладі (будь-якої форми власності)
2. Перша фасилітаційна сесія проєкту - 27-28 січня. Участь усіх учасників Просунутого курсу для тренерів та членів команди проєкту обов’язкова. Теми для обговорення на цій сесії ● план роботи в школах● діагностика змін● підготовка брошури● конференція по темі екперименту.
3. Форум-презентація проєкту широкій громадськості освітян. (17 лютого). Усі учасники просунутого курсу візьмуть участь в Форумі в якості тренерів та орг.команди. Підготовка до Форуму буде йти протягом лютого. Мета форуму - зростання обізнаності учасників щодо створення мирного освітнього середовища, покращення знань про ефективні методи відновлення особистісних ресурсів під час війни. На форум буде запрошено представників Департаменту освіти, вищих освітніх навчальних закладів, керівництво області, керівництво шкіл, освітян.
4. 4 дводенні семінари в рамках Просунутого курсу для тренерів. Тренінг 1 раз на місяць. Усі набуті знання треба буде використовувати на практиці, а саме організувати підтримуючі зустрічі в школах, що беруть участь в експерименті. Лютий-травень● 24-25 лютого - навчальний семінар,● 16-17 березня - навчальний семінар,● 20-21 квітня - навчальний семінар,● 11-12 травня - навчальний семінар,
5. З березня по травень буде проведено по 2 виїздні підтримуючі зустрічі в кожній з шкіл (10), що затверджені в експерименті. Кожний з учасників Просунутого курсу буде закріплений за окремою школою. В цій школі буде обрано куратора підтримуючих зустрічей і учасник Просунутого курсу буде працювати з цим куратором для налагодження ефективної та стабільної роботи в школах щодо створення позитивної партнерської атмосфери в педагогічних колективах. 6. У червні буде проведено фасилітаційну сесію за результатами роботи в школах та для систематизації набутого досвіду в рамках експерименту. 15-16 червня А також підготовлено брошуру за результатами роботи. Усі учасники просунутого курсу стануть авторами навчальної брошури від проєкту “Митці згоди”.
7. Редагування тексту брошури та її випуск. Липень 2024

Список шкіл, що беруть участь у науково-педагогічному експерименті

1. КЗ «Навчально-виховне об'єднання № 136 «класична гімназія ім. Кирила і Мефодія –Дніпровської міської ради. Дніпро, Самарський район, вул. Космонавтів, 10. Лівий берег2. КЗ «Навчально-виховний комплекс №12 Дніпровської міської ради, Дніпро, просп. Лесі Українки, 75. Правий берег3. КЗ «Спеціальна школа № 12» Дніпропетровської обласної ради. Дніпро, вул. Саранська, 6. Лівий берег4. Криничанський ліцей № 1 Криничанської селищної ради Дніпропетровської області.Криничанський район, смт Кринички, вул. Героїв Чорнобиля, 335. КЗ «Ліцей №5 ім. Г.Романової» Кам’янської міської ради. м.Кам'янське, Заводський район, просп. Свободи, 42.6. КЗ «Ліцей №19» Кам'янської міської ради. м.Кам'янське, Південний район, вул. Волзька, 1.7. КЗ «Гімназія №28» Кам'янської міської ради. м.Кам'янське, вул. Криворізька, 41.8. Ліцей №2 Підгородненської міської ради Дніпропетровської області. Дніпровський район, м.Підгородне, вул. Державна, 2. Лівий берег9. Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпропетровської області. смт Слобожанське, вул. Героїв України, 30. Лівий берег10. Ліцей № 17 Павлоградської міської ради. Павлоград, вул. Центральна, 71А.

Участь у проекті безкоштовна, але обов’язкове виконання усіх домашніх завдань курсу, а також проведення підтримуючих зустрічей в експериментальних школах.
Цей проект реалізовується ГО "ДОО "Сила майбутнього" при підтримці Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством економіки та співробітництва і розвитку Німеччини через GIZ.
Більш детальна інформація про курс буде розташована на сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/mitcizgodi/
Запитання можна надсилати на електронну пошту - moc.liamg%40idogzictim